Rhodos 2017-03-21T17:46:27+00:00


Rhodos

Hned při příjezdu na největší ostrov v souostroví Dodekanés se vám srdce rozbuší v řeckém rytmu a nepřestane ani po několikadenním pobytu. I ta nejdelší dovolená bude krátká na to, abyste odhalili veškeré zdejší krásy a užili si všeho, co Rhodos nabízí.

V letoviscích Kalithea a Farilaki, vyhlášeném centru zábavy a nočního života, jsou bombastické pláže, na kterých se rozhodně nebudete nudit ani vteřinu. Kalithea, bývalé termální lázně s nostalgickou atmosférou, nabízejí nejen pláže pro rodiny s dětmi, ale také romantické skalnaté zátočiny s průzračnou vodou přímo stvořenou pro potápění.

Za historií se určitě vydejte do stejnojmenného města Rhodos. Projděte si uličky starého města ukrytého za mohutnými středověkými hradbami a objevte dokonale zrekonstruované památky z doby rytířské.

Příjemným únikem z horkých pláží jsou výlety za úchvatnou přírodou do vnitrozemí. V Údolí motýlů je chlad a stín i v době vrcholného léta. Užijete si tak fascinující pohled na tisíce pářících se motýlů a ještě si zchladíte rozpálené tělo. Po výletě si dopřejte občerstvení v některé ze stylových řeckých taveren a ochutnejte místní speciality, na které budete vzpomínat ještě dlouho po návratu z dovolené.

Počasí v Rhodos, Greece

Možnost deště
Pátek 70%
Přeháňky. Nejnižší teploty 13 ° C.
Déšť
zítra 100%
Déšť a vítr. Nejvyšší teploty 19 ° C. Vítr JV o rychlosti 30 - 50 km/h. Pravděpod. deště 100 %. Očekávají se dešťové srážky až 25-50 mm. Místy možnost silného deště.
Bouřka
neděle 80%
Bouřky. Nejvyšší teploty 20 ° C. Vítr JJV o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 80 %.
Možnost deště
pondělí 60%
Bouřkové přeháňky. Nejvyšší teploty 21 ° C. Vítr J o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. deště 60 %.
Možnost deště
úterý 40%
Ranní přeháňky. Nejvyšší teploty 22 ° C. Vítr JJV o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. deště 40 %.

Rhodos na Instagramu – místa

Rhodos na Instagramu – fotky