Rhodos 2017-03-21T17:46:27+00:00


Rhodos

Hned při příjezdu na největší ostrov v souostroví Dodekanés se vám srdce rozbuší v řeckém rytmu a nepřestane ani po několikadenním pobytu. I ta nejdelší dovolená bude krátká na to, abyste odhalili veškeré zdejší krásy a užili si všeho, co Rhodos nabízí.

V letoviscích Kalithea a Farilaki, vyhlášeném centru zábavy a nočního života, jsou bombastické pláže, na kterých se rozhodně nebudete nudit ani vteřinu. Kalithea, bývalé termální lázně s nostalgickou atmosférou, nabízejí nejen pláže pro rodiny s dětmi, ale také romantické skalnaté zátočiny s průzračnou vodou přímo stvořenou pro potápění.

Za historií se určitě vydejte do stejnojmenného města Rhodos. Projděte si uličky starého města ukrytého za mohutnými středověkými hradbami a objevte dokonale zrekonstruované památky z doby rytířské.

Příjemným únikem z horkých pláží jsou výlety za úchvatnou přírodou do vnitrozemí. V Údolí motýlů je chlad a stín i v době vrcholného léta. Užijete si tak fascinující pohled na tisíce pářících se motýlů a ještě si zchladíte rozpálené tělo. Po výletě si dopřejte občerstvení v některé ze stylových řeckých taveren a ochutnejte místní speciality, na které budete vzpomínat ještě dlouho po návratu z dovolené.

Počasí v Rhodos, Greece

Možnost deště
dnes 60%
Větrno s přeháňkami. Nejvyšší teploty 16 ° C. Vítr JJV o rychlosti 30 - 50 km/h. Pravděpod. deště 60 %.
Bouřka
zítra 100%
Větrno, s bouřkami. Nejvyšší teploty 15 ° C. Vítr JJZ o rychlosti 30 - 50 km/h. Pravděpod. deště 100 %.
Bouřka
pátek 80%
Větrno, s bouřkami. Nejvyšší teploty 17 ° C. Vítr JJV o rychlosti 40 - 55 km/h. Pravděpod. deště 80 %.
Bouřka
sobota 80%
Bouřky. Nejvyšší teploty 15 ° C. Vítr JJZ o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 80 %.
Déšť
neděle 80%
Déšť a hřmění. Nejvyšší teploty 14 ° C. Vítr JZ o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. deště 80 %.

Rhodos na Instagramu – místa

Rhodos na Instagramu – fotky