Rhodos 2017-03-21T17:46:27+00:00


Rhodos

Hned při příjezdu na největší ostrov v souostroví Dodekanés se vám srdce rozbuší v řeckém rytmu a nepřestane ani po několikadenním pobytu. I ta nejdelší dovolená bude krátká na to, abyste odhalili veškeré zdejší krásy a užili si všeho, co Rhodos nabízí.

V letoviscích Kalithea a Farilaki, vyhlášeném centru zábavy a nočního života, jsou bombastické pláže, na kterých se rozhodně nebudete nudit ani vteřinu. Kalithea, bývalé termální lázně s nostalgickou atmosférou, nabízejí nejen pláže pro rodiny s dětmi, ale také romantické skalnaté zátočiny s průzračnou vodou přímo stvořenou pro potápění.

Za historií se určitě vydejte do stejnojmenného města Rhodos. Projděte si uličky starého města ukrytého za mohutnými středověkými hradbami a objevte dokonale zrekonstruované památky z doby rytířské.

Příjemným únikem z horkých pláží jsou výlety za úchvatnou přírodou do vnitrozemí. V Údolí motýlů je chlad a stín i v době vrcholného léta. Užijete si tak fascinující pohled na tisíce pářících se motýlů a ještě si zchladíte rozpálené tělo. Po výletě si dopřejte občerstvení v některé ze stylových řeckých taveren a ochutnejte místní speciality, na které budete vzpomínat ještě dlouho po návratu z dovolené.

Počasí v Rhodos, Greece

The location could not be found.

Rhodos na Instagramu – místa

Rhodos na Instagramu – fotky