Pag 2017-02-07T09:31:14+00:00


Pag

Průzračně čisté moře a pozvolně klesající pláže s oblázky už při prvním pohledu lákají ke koupání. Labužníky vábí svou vůní a nezaměnitelnou chutí originální pažský ovčí sýr a k ochlazení vyzývají bílá vína vyznačující se zvláštní slanou chutí, způsobenou přítomností solných pánví na západ od města Pag. Město Pag se svými kamennými domy je srdcem ostrova a zároveň největším přístavem, ze kterého se vyváží sýry a sůl do celého světa.

Centrem rekreačního sportu a zábavy je známé letovisko Novalja s proslulou pláží Zrće. Jestli jste připraveni protancovat celou noc s nejlepšími DJ na velkolepém festivalu a noční hýření zakončit ranní koupelí na jedné z nejpůvabnějších pláží, pak je Zrće jednoznačnou volbou.

Pro mírnější povahy nabízí bývalá rybářská vesnička Metajna pláže v poklidné zátoce, v jejichž blízkosti najdete tajuplné skalní útvary a polojeskyně. Moderní letovisko Madre je přímo stvořené pro relaxaci v podobě koupání, potápění nebo rybaření.

Počasí v Pag, Croatia

Částečně oblačno
Pátek 0%
Částečně zataženo a větrno. Nejnižší teploty 6 ° C.
Částečně oblačno
zítra 0%
Částečně zataženo a větrno. Nejvyšší teploty 11 ° C. Vítr SV o rychlosti 30 - 50 km/h.
Částečně oblačno
neděle 0%
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 9 ° C. Vítr SV o rychlosti 25 - 40 km/h.
Částečně oblačno
pondělí 0%
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 9 ° C. Vítr SV o rychlosti 15 - 30 km/h.
Déšť
úterý 90%
Déšť a vítr. Nejvyšší teploty 8 ° C. Vítr SV o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 90 %. Dešťové srážky kolem 12 mm.

Pag na Instagramu – místa

Pag na Instagramu – fotky